O MNE

Petr Grůza | Kreatívny a Inovatívny

V deň, keď som zverejnil svoj prvý web, som si uvedomil svoju novú vášeň. Môj cieľ stať sa profesionálnym webovým vývojárom a dizajnérom sa stal realitou v roku 2020, kedy som začal spolupracovať s firmou Carboland s.r.o. v Českej republike, zameranou na výrobu výrobkov z karbónu. Počas vývoja webovej stránky, som získal profesionálne skúsenosti.

Napríklad: Optimalizáciu pre vyhľadávače, responzívny dizajn optimalizovaný aj pre mobilné zariadenia, Zrýchlenie načítania a komprimáciu dát, a ďalšie ..

Na všetkých získaných skúsenostiach získavam rozhľad pre ďalšie projekty a mám cieľ vytvoriť hodnotný, inovatívny a kreatívny projekt zameraný na "Gastronómiu" a "Životný štýl", ktorý mám v pláne predstaviť v roku 2021.Chief Executive Officer spoločnosti Graturi s.r.o.

O SPOLOČNOSTI Graturi S.R.O.

Graturi s.r.o.

Graturi s.r.o. poskytuje rad služieb informačných technológií určených pre rozvoj podnikania. Od tvorby webových stránok, e-shopov, marketingu, až po hostované riešenia.

Spoločnosť bola založená v roku 2021 a sídlo má v Prahe. Spoločnosť bola založená, aby pomohla iným spoločnostiam / podnikateľom s ich presadením na trhu. Naším pôvodným zameraním bolo poskytovanie kompletných riešení informačných technológií pre spoločnosti v reakcii na potreby zákazníkov.

Dnes naša spoločnosť dodáva najkomplexnejšiu sadu IT služieb malým a veľkým spoločnostiam po celej Európe.

Každé ráno v našej spoločnosti začína horúcou kávou, pozitívnou energiou a motiváciou. Než sa pustíme do práce, najprv diskutujeme, pretože je to najdôležitějšia vec v procese vývoja. Tak vznikajú nové nápady a dômyselné riešenia. Potom sa pustíme do práce s obnovenou energiou a inšpiráciou. Nikdy sa nenudíme.

S ČÍM MÁM SKÚSENOSTI?

FIRMA

- OPTIMALIZÁCIA PRE VYHĽADÁVAČE

- MARKETINGWEBOVÝ DIZAJN & DEVELOPMENT

- HTML & CSS & JAVASCRIPT

- RESPONZÍVNY / MOBILNÝ WEBOVÝ DIZAJN


RÝCHLOSŤ

- KOMPRESIA DÁT / BEZSTRATOVÁ KOMPRESIAKOMUNIKACE

- PRIATEĽSKÁ PODPORANEVÁHAJTE MA KONTAKTOVAŤ!Dostal sme Váš mail, čoskoro sa Vám ozvem!

Ľutujeme, správu nemožno odoslať! Prosím skúste to znova.