O MNIE

Petr Grůza | Kreatywny i Innowacyjny

W dniu, w którym opublikowałem swoją pierwszą stronę internetową, zrealizowałem swoją nową pasję. Mój cel, aby zostać profesjonalnym programistą i projektantem stron internetowych, stał się rzeczywistością w 2020 roku, kiedy zacząłem współpracować z Carboland s.r.o. w Czechach skupił się na produkcji wyrobów węglowych. Podczas tworzenia serwisu zdobyłem doświadczenie zawodowe.

Na przykład: optymalizacja pod kątem wyszukiwarek, projektowanie responsywne zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych, przyspieszenie ładowania i kompresji danych i nie tylko.

Na całym zdobytym doświadczeniu zdobywam wgląd w inne projekty, a moim celem jest stworzenie wartościowego, innowacyjnego i kreatywnego projektu o tematyce „Gastronomia” i „Styl życia”, który planuję zaprezentować w 2021 roku.Właściciel i dyrektor zarządzający Graturi s.r.o.

O FIRMIE Graturi S.R.O.

Graturi s.r.o.

Graturi s.r.o. świadczy szereg usług informatycznych przeznaczonych do rozwoju biznesu. Od tworzenia stron internetowych, sklepów internetowych, marketingu, po rozwiązania hostowane.

Firma została założona w 2021 roku i ma swoją siedzibę w Pradze. Firma powstała, aby pomagać innym firmom / przedsiębiorcom we wprowadzaniu na rynek. Naszym pierwotnym celem było dostarczanie kompletnych rozwiązań informatycznych dla firm w odpowiedzi na potrzeby klientów.

Dziś nasza firma dostarcza najbardziej kompleksowy zestaw usług IT dla małych i dużych firm w całej Europie.

Każdy poranek w naszej firmie zaczyna się od gorącej kawy, pozytywnej energii i motywacji. Zanim przejdziemy do pracy, dyskusja jest najważniejsza, ponieważ dyskusja jest ważną rzeczą w procesie tworzenia. To tworzy nowe pomysły i genialne rozwiązania, dlatego polegamy na komunikacji. Następnie zaczynamy pracę z odnowioną energią i inspiracją. Nigdy się nie nudzimy.

Z JAKIM MAM DOŚWIADCZENIE?

FIRMA

- OPTYMALIZACJA WYSZUKIWANIA

- MARKETINGPROJEKTOWANIE STRON & DEVELOPMENT

- HTML & CSS & JAVASCRIPT

- PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH / MOBILNYCH


RYCHLOST

- KOMPRESJA DANYCH / KOMPRESJA BEZ STRATKOMUNIKACJA

- PRZYJAZNE WSPARCIENIE WAHAJ SIĘ ZE MNĄ SKONTAKTOWAĆ!Otrzymaliśmy Twój e-mail, wkrótce się z Tobą skontaktuję!

Przepraszamy, nie można wysłać wiadomości! Proszę spróbuj ponownie.